Rewal i okolica

Jeśli wybierają się Państwo na wakacje, warto zastanowić się nad wyjazdem do miejscowości Rewal. Dom Wczasowy Malinka oferuje Państwu noclegi niedaleko morza - ok. 500m od Bałtyku. W Rewalu możemy wypocząć na plaży, wykąpać się w morzu, ale także wybrać się na wycieczkę rowerową i zwiedzić pobliskie miejscowości. Noclegi nad morzem (noclegi.net.pl/rewal) w Rewalu mogą zatem okazać się interesującym sposobem spędzenia urlopu. Poza tym Rewal jest dobrym miejscem do zorganizowania konferencji (konferencje.net.pl/rewal).

Programy hotelowe są obecnie chętniej wykorzystywane przez obiekty turystyczne. Jednym z powodów jest zaimplementowanie w dużej części z nich, jak w programie NFHotel, channel managera, który ułatwia hotelarzom zarządzanie rezerwacjami.

Opinie z internetu o DW Malinka:

  • Daję zdecydowanie 5 gwiazdek. Jest to bardzo ładny pensjonat z miłą obsługą. Bardzo fajne pokoje i pyszne śniadania. Polecam wszystkim tym, którzy wybierają się do pięknego Rewala!
  • Bardzo mili właściciele . Blisko centrum i plaży , a mimo wszystko cicho i spokojnie.Pokoje jak i cały pensjonat czyste i bardzo przyjemne.Polecamy serdecznie -Justyna i Zbyszek (Dolny i Górny Śląsk)
  • W tamtym roku byłem w Malince podczas urlopu i się nie zawiodłem. Wspaniały właściciel! 🙂


Karpacz noclegi

LOKALIZACJA

ul. Jodłowa 2, 72-344 Rewal